Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, tie používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a zlepšovanie prostredia. Viac informácií nájdete tu.

Dezinfekčné prostriedky GUAa

Produktové rady GUAa

Produktové rady GUAa sú určené na dezinfekciu v domácnosti, fitness a wellness centrách, dezinfekciu priestorov, v ktorých chováme domácich miláčikov i exponovaných priestorov ako sú verejné kuchyne, nemoničné priestory a podobne. Všetky výrobky sú vodou riediteľné roztoky na báze polyméru PHMG bez obsahu chlóru, alkoholu, aldehydov a fenolov. Ich použitie nesprevádza nepríjemný zápach chlóru a agresívnych chemikálií.
 
Ide o vysokoúčinné prostriedky DEZISAN, ktoré vám ponúkame v radách GUAa HOME, GUAa FITNESS, GUAa PETS a GUAa PROFI.
Pravidelným používaním výrobkov DEZISAN prispejete k ozdraveniu prostredia, v ktorom žijete a znížite riziko ochorenia, prípadne prenosu chorôb.
 

Účinky

Prostriedky DEZISAN eliminujú široké spektrum mikroorganizmov - baktérie, vírusy, plesne, huby ( vrátane TBC, BVDB vírus, Vakcinie Virus, Adenovirus, Poliovirus). Nepoškodzujú ošetrované materiály a sú nehorľavé.
 

Ako to funguje

Ošetrením vznikne na povrchu tenká polymérová vrstva, ktorá po predpísanej dobe pôsobenia eliminuje biologické znečistenie(baktérie, vírusy, plesne, huby) na ošetrovanom povrchu a naviac tento ochráni až na niekoľko dní a zabráni jeho opätovnej kontaminácii. Polymérovú vrstviu možno po predpísanej dobe pôsobenia odstrániť opláchnutím vodou ( povrchy, ktoré prichádzajú do priameho kontaktu s potravinami).
 

Vysvetlenie pojmov

PHMG
PHMG je druh novo vyvinutého viacúčelového katiónového polyméru, ktorý sa používa ako dezinfekčný prostriedok. Ide o veľmi účinný prostriedok proti baktériám, vírusom a hubám (plesniam). Neobsahuje toxické látky a nie je dráždivý. Má široké použitie v zdravotníctve, textilnom priemysle, potravinárskom priemysle a v oblasti úpravy a hygienického zabezpečenia vôd a povrchov.
   
Polymér
Polymér je látka zložená z molekúl jedného alebo viacerých druhov atómov alebo skupín spojených navzájom v takom veľkom počte, že niektoré jej fyzikálne a chemické vlastnosti sa nemenia ak pridáme alebo odoberieme jednu alebo niekoľko konštitučných jednotiek. Polyméry vznikajú polymerizáciou alebo polykondenzáciou. Obecne je ako polymér označovaný systém molekúl, zložený z veľkého počtu atómov, viazaných chemickými väzbami do dlhých reťazcov.

 

 

 

Najpredávanejšie

11
4511145
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

DEZISAN Fitness 1L
  • 11,95 €
    15 %
DEZISAN Fitness 1L
Výrobca: GUAPEX
Záruka: 2 roky
Koncentrovaný tekutý dezinfekčný prostiedok je určený na dezinfekciu všetkých umývateľných plôch a povrchov, predmetov a nástrojov vo fitness a wellness centrách, soláriách, kaderníckych a kozmetických salónoch, saunách a iných športových a rekreačných zariadeniach.
10,16 € / ks
Skladom
   
guaa oxi
  • 45 €
    15 %
GUAa Oxi 3,2kg
Výrobca: GUAPEX
Záruka: 2 roky
GUAa-OXI je rýchle rozpustný biely prášok, ktorý slúži ako vysokoúčinné činidlo pri bezchlórovej oxidácii vody, zvyšuje množstvo kyslíku vo vode a zbavuje ju organických nečistôt. Voda je po aplikácii číra a iskrivá.
38,25 € / ks
Skladom
   
GUAa POOL Shock 1L
  • 20,95 €
    15 %
GUAa POOL Shock 1L
Výrobca: GUAPEX
Záruka: 2 roky
GUAa-POOL Shock je tekutý vysoko koncentrovaný dezinfekčný prostriedok, ktorý je určený na šokovú dezinfekciu bazénovej vody pri uvedení bazénu do prevádzky alebo pri extrémnych podmienkach prevádzky bazénu – vysoké teploty vody, veľký počet kúpajúcich, klimatické podmienky, výskyt rias alebo pri iných problémoch s vodou v bazéne.
17,81 € / ks
Skladom
   

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom