Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, tie používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a zlepšovanie prostredia. Viac informácií nájdete tu.

DEZISAN Spray Vettex 1l - náhr. náplň

Neohodnotené
 
 
Prípravok DEZISAN Spray Vettex dezinfikuje, odstraňuje zápach organického pôvodu, likviduje plesne. Neobsahuje chlór a nepoškodzuje dezinfikované materiály. Je nehorľavý, neobsahuje alkohol, aldehydy ani fenoly, nemá vedľajšie účinky.
Dostupnosť Na dotaz
18 € / ks
Kód tovaru 840-0022
Výrobca GUAPEX
Stránky výrobcu guaa.cz
Kategória Dezinfekčné prostriedky GUAa
Položka bola vypredaná...
 

GUAa PETS- bezchlórová dezinfekcia pre chovateľské zariadenia a veterinárne priestory

 

Rad bezchlórovej dezinfekcie GUAa PETS je novinkou pre chovateľov domácich a exotických zvierat. DEZISAN Spray Vettex je tekutú dezinfekčný prípravok na dezinfekciu chovateľských zariadení, pomôcok a veterinárnych priestorov. Okrem profesionálneho použitia na veterinárnych staniciach sa DEZISAN Spray Vettex používa aj na dezinfekciu zvieracích boxov, pelechov, búdok, kotercov, klietok, akvárií a miest, kde sa zvieratká pohybujú.

 

Použitie

Nastriekajte na čistený povrch a nechajte pôsobiť. Ošetrením vznikne na povrchu polymérová vrstva, ktorá zabezpečí dlhotrvajúcu ochranu pred mikroorganizmami. Povrch po aplikácii už neumývajte. Prostriedok sa neriedi.

Vlastnosti:

Prostriedok je nehorľavý, nepoškodzuje žiadne materiály – je nekorozívny. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly, nemajú vedľajšie účinky. Sú bezpečné pre ľudí, zvieratá i rastliny.

Podobný produkt

Hmotnosť 1.1 kg
Typ chémie (?) Bezchlórová dezinfekcia
Obsah chlóru (?) Nie
Skupenstvo (?) Tekutina
Farba (?) Bezfarebná tekutina
Riediteľnosť (?) Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .