Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, tie používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a zlepšovanie prostredia. Viac informácií nájdete tu.

GUAa POOL Shock 1L

Neohodnotené
 
 

GUAa-POOL Shock je tekutý vysoko koncentrovaný dezinfekčný prostriedok, ktorý je určený na šokovú dezinfekciu bazénovej vody pri uvedení bazénu do prevádzky alebo pri extrémnych podmienkach prevádzky bazénu – vysoké teploty vody, veľký počet kúpajúcich, klimatické podmienky, výskyt rias alebo pri iných problémoch s vodou v bazéne.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Bežná cena 20,95 €
Ušetríte 3,14 € (–15 %)
17,81 € / ks    
Kód tovaru 840-0019
Výrobca GUAPEX
Stránky výrobcu guaa.cz
Kategória Dezinfekčné prostriedky GUAa
Záruka 2 roky
 

GUAa-POOL Shock

 GUAa-POOL Shock je tekutý vysoko koncentrovaný dezinfekčný prostriedok, ktorý je určený na  šokovú dezinfekciu bazénovej vody pri uvedení bazénu do prevádzky alebo pri extrémnych podmienkach prevádzky bazénu – vysoké teploty vody, veľký počet kúpajúcich, klimatické podmienky, výskyt rias alebo pri iných problémoch s vodou v bazéne. Je ideálny tiež pri zazimovaní bazénu na konci sezóny. Je vhodný pro všetky typy bazénov s filtráciou i bez filtrácie a v kombinácii s dávkovaním GUAa-OXI zabezpečí rýchlu a účinnú dezinfekciu, prípadne „ozdravenie“ vody.

Vlastnosti

 Voda ošetrená prípravkom GUAa-POOL nezapácha po chlóre, nedráždi oči, kožu a sliznice. Je vhodná pro alergikov, astmatikov a ľudí trpiacich ekzémami, je pH neutrálna. GUAa-POOL nepoškodzuje stavbu ani technológiu bazénu, neobsahuje aldehydy, fenoly, je nehorľavý.

 Dávkovanie

20 ml/m3 aplikujte priamo do vody, prípadne cez filtračné zariadenie. Dávkovanie robte pri zapnutej filtrácii a následne nechajte premiešať celý objem bazénu. Dávkujte pri uvedení bazénu do prevádzky, prípadne pri extrémnom zaťažení vody.

Hmotnosť 1 kg
Množstvo (?) 1liter
Typ chémie (?) Dezinfekčný prípravok
Obsahuje chlór (?) Nie
Skupenstvo (?) Tekutina
Farba (?) Modrá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .