Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, tie používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a zlepšovanie prostredia. Viac informácií nájdete tu.

Sada bezchlórovej chémie GUAa pre malý bazén

Neohodnotené
 
 

Pre udržanie vysokej kvality vody v bazéne je potrebná pravidelná starostlivosť a efektívne čistenie vody v bazéne. Pri ošetrovaní vody v bazéne sa dopĺňajú chemické a fyzikálne metódy. Fyzikálnou metódou je filtrácia vody, ktorá zabezpečuje odstránenie tuhých častíc z objemu vody v bazéne, chemické metódy zabezpečujú dezinfekciu vody a zabraňujú množeniu mikroorganizmov vo vode.

Dostupnosť Skladom (1 sada)
Bežná cena 51,60 €
Ušetríte 7,74 € (–15 %)
43,86 € / sada    
Kód tovaru 840-0015
Výrobca GUAPEX
Stránky výrobcu guaa.cz
Kategória Dezinfekčné prostriedky GUAa
Záruka 2 roky
 

Sada chémie GUAa pre malé bazény do 20m3

Sada obsahuje:

  • GUAa-POOL Junior (1l)
  • GUAa-Pool Shock(1l)
  • GUAa-Flock (1l)
  • GUAa-Oxi(0,8kg) 

Ide o kompletnú sadu prostriedkov na úpravu vody v bazéne. 

GUAa-POOL Junior je tekutý koncentrovaný dezinfekčný prostriedok so silným a dlhodobým účinkom proti vzniku a množeniu rias a mikroorganizmov v bazénovej  vode. Je určený na dezinfekciu a hygienické zabezpečenie vody v detských a menších (krytých aj vonkajších) bazénoch do 20 m3 s filtráciou aj bez filtrácie.

Dávkovanie

25 ml/m3 aplikujte priamo do vody, prípadne cez filtračné zariadenie. Dávkovanie robte pri zapnutej filtrácii a následne nechajte premiešať celý objem bazénu.

Interval dávkovania

1x za 12 dní, pri extrémnom zaťažení alebo vysokých teplotách každých 7-10 dní.

GUAa-POOL Shock je tekutý vysoko koncentrovaný dezinfekčný prostriedok, ktorý je určený na  šokovú dezinfekciu bazénovej vody pri uvedení bazénu do prevádzky alebo pri extrémnych podmienkach prevádzky bazénu – vysoké teploty vody, veľký počet kúpajúcich, klimatické podmienky, výskyt rias alebo pri iných problémoch s vodou v bazéne. Je ideálny tiež pri zazimovaní bazénu na konci sezóny. Je vhodný pro všetky typy bazénov s filtráciou i bez filtrácie a v kombinácii s dávkovaním GUAa-OXI zabezpečí rýchlu a účinnú dezinfekciu, prípadne „ozdravenie“ vody.

Dávkovanie

20 ml/m3 aplikujte priamo do vody, prípadne cez filtračné zariadenie. Dávkovanie robte pri zapnutej filtrácii a následne nechajte premiešať celý objem bazénu.

Interval dávkovania

Dávkujte pri uvedení bazénu do prevádzky, prípadne pri extrémnom zaťažení vody.

GUAa-FLOCK je polymérový prípravok na vyzrážanie nečistôt, ktorý je určený na vyvločkovanie nečistôt a odstránenie zákalu bazénovej vody. Vyzráža (vyvločkuje) aj veľmi jemné, rozptýlené nečistoty do väčších celkov, ktoré je možné odfiltrovať alebo povysávať bazénovým vysávačom.

Dávkovanie

Bežné dávkovanie: 5 ml/m3, zvýšené dávkovanie na prejasnenie zakalenej vody 10-15 ml/m3

Interval dávkovania

Dávkujte  1x za 10 dní, pri extrémnom zaťažení alebo vysokých teplotách každých 7 dní. Pozor na predávkovanie, ktoré môže spôsobiť zákal vo vode.

GUAa-OXI je rýchle rozpustný biely prášok, ktorý slúži ako vysokoúčinné činidlo pri bezchlórovej oxidácii vody, zvyšuje množstvo kyslíku vo vode a zbavuje ju organických nečistôt. Voda je po aplikácii číra a iskrivá.

Dávkovanie:

50 mg/m3 vody ( 1 uzáver dózy=100g prípravku). Potrebné množstvo prípravku rozpustíme vo väčšom množstve teplej vody a rozlejeme po hladine.

Interval dávkovania

1x za 7-14 dní.

Používajte biocídne prípravky bezpečne. 

Pred použitím si prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o prípravku.

Hmotnosť 4.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .