Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, tie používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a zlepšovanie prostredia. Viac informácií nájdete tu.

DEZISAN Profi 1l

Neohodnotené
 
 
Koncentrovaný tekutý dezinfekčný prostriedok.
Dostupnosť Na dotaz
16,99 € / ks
Kód tovaru 840-0051
Výrobca GUAPEX
Stránky výrobcu guaa.cz
Kategória GUAa PROFI
Položka bola vypredaná...
 

Bezchlórové dezinfekčné prostriedky Profi

 

GUAa Profi-bezchlórová dezinfekcia verejných a priemyselných zariadení

DEZISAN Profi je vďaka svojim silným biocídnym vlastnostiam schopný predchádzať vzniku a množeniu ložísk plesní a spórov patogénnych i nepatogénnych baktérií. Je ideálnou prevenciou vo forme prísad do všetkých vodou riediteľných farieb. Môžete ho použiť i priamym nástrekom na steny v miestnosti i za prítomnosti osôb a zvierat. Je vhodný na ručnú i strojnú aplikáciu. Ideálny na dezinfekciu v potravinárskych prevádzkach, nemocniciach, ubytovacích zariadeniach a iných verejných priestoroch. Má vynikajúce výsledky v oblasti veterinárnej dezinfekcie.

 

PHMG

PHMG je druh novo vyvinutého viacúčelového katiónového polyméru, ktorý sa používa ako dezinfekčný prostriedok. Ide o veľmi účinný prostriedok proti baktériám, vírusom a hubám (plesniam). Neobsahuje toxické látky a nie je dráždivý. Má široké použitie v zdravotníctve, textilnom priemysle, potravinárskom priemysle a v oblasti úpravy a hygienického zabezpečenia vôd a povrchov.

Polymér

Polymér je látka zložená z molekúl jedného alebo viacerých druhov atómov alebo skupín spojených navzájom v takom veľkom počte, že niektoré jej fyzikálne a chemické vlastnosti sa nemenia ak pridáme alebo odoberieme jednu alebo niekoľko konštitučných jednotiek. Polyméry vznikajú polymerizáciou alebo polykondenzáciou. Obecne je ako polymér označovaný systém molekúl, zložený z veľkého počtu atómov, viazaných chemickými väzbami do dlhých reťazcov.

 

DEZISAN Profi 3l

Vysoko koncentrovaný tekutý prípravok, ktorý určený na dezinfekciu všetkých umývateľných plôch, povrchov a vybavenia v zdravotníckych zariadeniach (i v prítomnosti pacientov), v potravinárstve a verejnom stravovaní, v prostriedkoch hromadnej dopravy, verejných priestoroch a ich zariadeniach. Je vhodný tiež na veterinárnu dezinfekciu, predchádza vzniku a šíreniu epidémií. Ošetrené povrchy nemenia farbu, vlastnosti, ani nie sú inak narušené.

Vhodný na strojovú i ručnú dezinfekciu.

Vlastnosti:

Všetky prípravky DEZISAN sú aktívne likvidátory baktérií, vírusov a plesní s dlhotrvajúcim účinkom. Ide o tzv. biocídne prípravky, ktoré pôsobia na mikroorganizmy pomocou polymérov, ktoré obsahujú. Prípravky neobsahujú chlór, aldehydy, fenoly, estery ani alkohol. Na rozdiel od chlórových prípravkov majú polymérové prípravky DEZISAN nasledujúce vlastnosti:

-          Ošetrené miesta sú dlhodobo chránené proti opätovnému vzniku plesní

-          Nebiely ani inak nepoškodzuje ošetrené materiály- je možné nanášať aj na farebné nátery, tkaniny a iné materiály

-          Nedráždi pokožku-ide o polymérny preperát bez agresívnych látok

-          Pri nanášaní nepotrebujete špeciálne ochranné pomôcky

-          Bez zápachu

 

Použitie

 

Koncentrát je vhodný na riedenie do ručných rozprašovačov, prípadne na umývanie väčších plôch (podlahy, steny). Odstraňuje pachy, likviduje plesne a dlhodobo ochraňuje ošetrené povrchy. Je ideálny tiež pre rodiny s deťmi, je šetrný k ošetrovaným materiálom a nezanecháva nepríjemný zápach.

Naneste na čistený povrch a nechajte pôsobiť. Ošetrením vznikne na povrchu polymérová vrstva, ktorá zabezpečí dlhotrvajúcu ochranu pred mikroorganizmami. Povrch po aplikácii už neumývajte. Prostriedok sa neriedi.

 

Hmotnosť 1.1 kg
Typ chémie (?) Bezchlórová dezinfekcia
Obsah chlóru (?) Nie
Skupenstvo (?) Tekutina
Farba (?) Bezfarebná tekutina
Riediteľnosť (?) Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .