Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, tie používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a zlepšovanie prostredia. Viac informácií nájdete tu.

GUAa úprava vody

Voda a bazénová voda je neustále vystavovaná rôznym vplyvom životného prostredia

V dôsledku týchto vplyvov vznikajú v bazénovej vode plesne, baktérie a zárodky rias, ktoré sú škodlivé a nežiaduce. Ak vodu včas a správne neošetríme môže dôjsť k rozmnoženiu rias v bazéne. Ponúkame Vám širokú škálu dezinfekčných prostriedkov s bezchlórovou dezinfekciou, ktorá vďaka vysokej účinnosti garantuje vysoké nároky na hygienu a kvalitu vody vo Vašom bazéne.

 
 
 

Najpredávanejšie

20
4512045
Značky

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

guaa oxi
  • 45 €
    15 %
GUAa Oxi 3,2kg
Výrobca: GUAPEX
Záruka: 2 roky
GUAa-OXI je rýchle rozpustný biely prášok, ktorý slúži ako vysokoúčinné činidlo pri bezchlórovej oxidácii vody, zvyšuje množstvo kyslíku vo vode a zbavuje ju organických nečistôt. Voda je po aplikácii číra a iskrivá.
38,25 € / ks
Skladom
   
GUAa POOL Shock 1L
  • 20,95 €
    15 %
GUAa POOL Shock 1L
Výrobca: GUAPEX
Záruka: 2 roky
GUAa-POOL Shock je tekutý vysoko koncentrovaný dezinfekčný prostriedok, ktorý je určený na šokovú dezinfekciu bazénovej vody pri uvedení bazénu do prevádzky alebo pri extrémnych podmienkach prevádzky bazénu – vysoké teploty vody, veľký počet kúpajúcich, klimatické podmienky, výskyt rias alebo pri iných problémoch s vodou v bazéne.
17,81 € / ks
Skladom
   

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom