Obchodné podmienky a informácie o Ochrane osobný údajov nájdete na tomto linku

Niveko bazény

Chcete bazén ale nie z fólie, bazén bez obmedzení a na mieru?

Potom je pre vás správnou voľbou NIVEKO bazén.

niveko-logo 
 
NIVEKO s.r.o. - viac ako 25 rokov praxe, 70 kvalifikovaných zamestnancov, viac ako 450 realizovaných projektov ročne.
 
Za dobu svojho pôsobenia si NIVEKO získalo dôveru a obľúbenosť u zákazníkov z celej Európy. Vďaka sústavnému sledovania trendov a využívania najnovších technológií sa NIVEKO stalo synonymom kvalitného bazéna bez kompromisov.
 
Široké portfólio zahŕňa skimmerové bazény TOP LEVEL a INVISIBLE so zvýšenou vodnou hladinou a niekoľko typov prelivových bazénov, ktoré sa stali dominantným produktom spoločnosti NIVEKO. Základné prevedenie MULTI, je so vkladanou PVC mriežkou či vkladaný kameňom, dizajnové riešenia zahŕňajú varianty nekonečných prelivov INFINITY vhodných do prostredia s rozmanitým terénom, individuálne riešenie ADVANCE s lepeným kameňom či minimalistické poňatie EVOLUTION, kedy prechod medzi vodnou plochou a okolitým prostredím vytvára dojem celistvej plochy . Prepadový bazén UNDERFLOW prezentuje vysoko individuálne riešenia, kde voda odteká pod podlahu a tým je úplne potlačená akákoľvek hrana, či ukončenie povrchu prelivového žľabu.
 
Pre viac informácií o spoločnosti NIVEKO a ich produktoch navštívte, prosím oficiálnej webovej stránky www.niveko-pools.com.
 

Profi partner

niveko-logo-profi-partner
 
Spoločnosť MARINER je Profi partnerom na slovenskom trhu v dodávkach a realizácií bazénov NIVEKO.
 

Fotogaléria realizácií bazénov