Obchodné podmienky a informácie o Ochrane osobný údajov nájdete na tomto linku

Bezchlórová úprava vody

Dezinfekcia pomocou aktívneho kyslíku má podobné účinky ako chlór (prudká oxidácia), ale jeho použitie je bez zápachu a dráždenia slizníc. Prípravky sú vhodné do vírivých vaní, vnútorných a vonkajších bazénov a hlavne tam, kde je použitie chlórových prípravkov nepríjemné a nežiaduce. Hodnota kyslíku by mala byť 3 - 8 mg/l. Táto hodnota sa kontroluje pomocou špeciálneho testeru na kyslík.
 
 
4
381438
Značky

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Blue Star Tabs 1kg
Chemoform Blue Star Tabs O2 1kg
Kód: 01-100598001
Značka: Chemoform
Záruka: 2 roky
Blue Star Tabs O2 je bezchlórový prostriedok ako alternatíva k chlórovým multifunkčným tabletám. Obsahujú zložku na dezinfekciu - aktívny kyslík (cca 2/3) a algicid (cca 1/3). Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.
38 € / ks
Skladom
   
kidscare
Kids Care ošetrenie pre detské bazény bez filtrácie 50ml
Kód: 701-100602635
Značka: Chemoform
Záruka: 2 roky
Tekutý prípravok v 50 mg vreckách na ošetrovanie vody v detských bazénoch do 1000l vody. Prípravok je bezchlórový a nedráždi pokožku. Pôsobí proti riasam vo vode. Voda pri údržbe týmto prípravkom vydrží asi týždeň číra, potom ju treba vymeniť. Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.
4,60 € / ks
Skladom
   
H2O OXI -  činidlo pre bezchlórovú oxidáciu vody v bazénoch
H2O OXI
Kód: 700401
Značka: H2O COOL
Záruka: 2 roky
H2O OXI je rýchlo rozpustný sypký oxidační prípravok slúžiaci ako vysoko účinné činidlo pro bezchlórovú oxidáciu vody v bazénoch. Zvyšuje množstvo aktívneho kyslíku vo vode. Voda je po aplikácii číra a iskrivá. H2O OXI pôsobí vo vode kyslo a tým mierne znižuje hodnotu pH. Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.
od 25,50 € / ks
Na dotaz
Detail
H2O POOL - bezchlórová dezinfekcia bazenovej vody
H2O POOL
Kód: 700101
Značka: H2O COOL
Záruka: 2 roky
H2O POOL je novodobý tekutý koncentrovaný prípravok na dezinfekciu a hygienické zabezpečenie vody vo všetkých bazénoch (krytých aj nekrytých). Má silný a dlhodobý účinok proti mikroorganizmom a riasam. H2O POOL je tou najlepšou voľbou moderného dezinfekčného prípravku. Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.
od 14,50 € / ks
Na dotaz
Detail
H2O POOL SHOCK - šoková dezinfekcia vody v bazéne
H2O POOL SHOCK
Kód: 700201
Značka: H2O COOL
Záruka: 2 roky
H2O POOL SHOCK je novodobý tekutý koncentrovaný prípravok na šokovú dezinfekciu vody vo všetkých typoch bazénov (s filtráciou aj bez filtrácie). Má silný a dlhodobý účinok proti mikroorganizmom a riasam pri uvedení bazéna do prevádzky po dlhšej odstávke. Je vhodný na rýchle – šokové vyčistenie vody pri extrémnych záťažiach bazénov (veľké množstvo kúpajúcich, vysoká teplota vody, výskyt rias a pod.) Je ideálny na zazimovanie bazéna na konci sezóny. Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.  
od 18 € / ks
Na dotaz
Detail

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom