Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, tie používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a zlepšovanie prostredia. Viac informácií nájdete tu.

Bezchlórová úprava vody

Dezinfekcia pomocou aktívneho kyslíku má podobné účinky ako chlór (prudká oxidácia), ale jeho použitie je bez zápachu a dráždenia slizníc. Prípravky sú vhodné do vírivých vaní, vnútorných a vonkajších bazénov a hlavne tam, kde je použitie chlórových prípravkov nepríjemné a nežiaduce. Hodnota kyslíku by mala byť 3 - 8 mg/l. Táto hodnota sa kontroluje pomocou špeciálneho testeru na kyslík.
 
 

Najpredávanejšie

3
20713207
Značky

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

guaa oxi
  • 45 €
    15 %
GUAa Oxi 3,2kg
Výrobca: GUAPEX
Záruka: 2 roky
GUAa-OXI je rýchle rozpustný biely prášok, ktorý slúži ako vysokoúčinné činidlo pri bezchlórovej oxidácii vody, zvyšuje množstvo kyslíku vo vode a zbavuje ju organických nečistôt. Voda je po aplikácii číra a iskrivá.
38,25 € / ks
Skladom
   
Novinka
sada.jpg
H2O 60 PACK sada
Sada obsahuje: 2 x H2O POOL 1 l, 1 x H2O OXI 1,8 kg, 1 x H2O FLOCK 1 l, odmerka a darček .  
46,30 € / ks
Skladom
   
Novinka
H2O POOL - bezchlórová dezinfekcia bazenovej vody
H2O POOL
Výrobca: H2O COOL
Záruka: 2 roky
H2O POOL je novodobý tekutý koncentrovaný prípravok na dezinfekciu a hygienické zabezpečenie vody vo všetkých bazénoch (krytých aj nekrytých). Má silný a dlhodobý účinok proti mikroorganizmom a riasam. H2O POOL je tou najlepšou voľbou moderného dezinfekčného prípravku.
od 12,80 € / ks
Skladom
Detail
GUAa POOL Shock 1L
  • 20,95 €
    15 %
GUAa POOL Shock 1L
Výrobca: GUAPEX
Záruka: 2 roky
GUAa-POOL Shock je tekutý vysoko koncentrovaný dezinfekčný prostriedok, ktorý je určený na šokovú dezinfekciu bazénovej vody pri uvedení bazénu do prevádzky alebo pri extrémnych podmienkach prevádzky bazénu – vysoké teploty vody, veľký počet kúpajúcich, klimatické podmienky, výskyt rias alebo pri iných problémoch s vodou v bazéne.
17,81 € / ks
Skladom
   
Blue Star Tabs 1kg
Chemoform Blue Star Tabs O2 1kg
Výrobca: Chemoform
Záruka: 2 roky
Blue Star Tabs O2 je bezchlórový prostriedok ako alternatíva k chlórovým multifunkčným tabletám. Obsahujú zložku na dezinfekciu - aktívny kyslík (cca 2/3) a algicid (cca 1/3). Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.
32 € / ks
Skladom
   
kidscare
Kids Care ošetrenie pre detské bazény bez filtrácie 250ml
Výrobca: Chemoform
Záruka: 2 roky
Tekutý prípravok v 50 mg vreckách na ošetrovanie vody v detských bazénoch do 1000l vody. Prípravok je bezchlórový a nedráždi pokožku. Pôsobí proti riasam vo vode. Voda pri údržbe týmto prípravkom vydrží asi týždeň číra, potom ju treba vymeniť. Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.
3,65 € / ks
Skladom
   

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom