Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb a prispôsobenie reklám. Obchodné podmienky - GDPR.

Chlórová úprava vody

Prostriedky s obsahom chlóru sú najúčinnejšou formou úpravy vody v bazéne. Na rozdiel od prípravkom s aktívnym kyslíkom bývajú lacnejšie a ich použitie je jednoduchšie. V porovnaní s kyslíkovými prostriedkami pri vyšších teplotách chlór rýchlo vyprchá a zvyšuje sa jeho spotreba ako aj množstvo viazaného chlóru v bazéne. Pre niektorých ľudí je chlór dráždivejší ako prostriedky obsahujúce kyslík.
 
 

Najpredávanejšie

11
8111181
Značky

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

Sada JAR1
Chemoform Sada chémie JAR1
Značka: Chemoform
Záruka: 2 roky
Sada chémie JAR1 obsahuje prípravky potrebné pri prvotnom ošetrení vody v bazéne na začiatku sezóny a aj v priebehu kúpacej sezóny. Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.
40,45 € / sada
Skladom
   
Sada JAR2
Chemoform Sada chémie JAR2
Značka: Chemoform
Záruka: 2 roky
Sada chémie JAR2 obsahuje prípravky potrebné pri prvotnom ošetrení vody v bazéne na začiatku sezóny a aj v priebehu kúpacej sezóny. Balenie pH a Multifunkčných tabliet vydrží cca 4 mesiace. Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.
80,30 € / sada
Skladom
   
Chlorovy granulat 1kg
Chemoform Chlórový granulát 1kg
Značka: Chemoform
Záruka: 2 roky
Prípravok na šokové ošetrenie vody pri sprevádzkovaní bazéna na začiatku sezóny alebo zvýšenom výskyte rias. Stabilizovaný , organický granulát, vhodný pre všetky stupne tvrdosti vody. Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.
11,95 € / ks
Skladom
   
Chlorove tablety pomalurozpustne 200g
Chemoform Multifunkčné tablety pomalorozpustné, maxi 1kg
Značka: Chemoform
Záruka: 2 roky
Tablety s viacnásobným účinkom. Tablety sú zložené z aktívneho chlóru (obsah aktívneho chlóru 84%), flokulantu (vločkovač) a algicídneho prostriedku ( proti riasam). Prostriedok je vhodný na dlhodobé preventívne ošetrovanie bazénovej vody. Obrázok je ilustračný. Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.
13,80 € / ks
Skladom
   
multifunkcne tablety pomalo BST
Chemoform Multifunkčné tablety pomalorozpustné BST, mini 1kg
Značka: Chemoform
Záruka: 2 roky
Tablety s viacnásobným účinkom. Tablety sú zložené z aktívneho chlóru (obsah aktívneho chlóru 84%), flokulantu (vločkovač) a algicídneho prostriedku (proti riasam). Prostriedok je vhodný na dlhodobé preventívne ošetrovanie bazénovej vody. Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.
15 € / ks
Skladom
   
Multifunkcni tablety 200g
Chemoform Multifunkčné tablety pomalorozpustné, maxi 5 kg
Značka: Chemoform
Záruka: 2 roky
Tablety s viacnásobným účinkom. Tablety sú zložené z aktívneho chlóru (obsah aktívneho chlóru 84%), flokulantu (vločkovač) a algicídneho prostriedku ( proti riasam). Prostriedok je vhodný na dlhodobé preventívne ošetrovanie bazénovej vody. Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.
58,50 € / ks
Skladom
   
Chlor stop 1kg
Chemoform Chlór stop, 1 kg
Značka: Chemoform
Záruka: 2 roky
Prípravok na odstránenie prebytočného chlóru pri náhodnom predávkovaní.    
16,10 € / ks
Skladom
   
Chlorovy granulat 1kg
Chemoform Chlórový granulát 5kg
Značka: Chemoform
Záruka: 2 roky
Prípravok na šokové ošetrenie vody pri sprevádzkovaní bazéna na začiatku sezóny alebo zvýšenom výskyte rias. Stabilizovaný , organický granulát, vhodný pre všetky stupne tvrdosti vody. Obrázok je ilustračný. Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.
49 € / ks
Na dotaz
Detail

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom