Obchodné podmienky a informácie o Ochrane osobný údajov nájdete na tomto linku

Dezinfekčné prostriedky H2O COOL

Bezchlórová chémia – H2O COOL

Produkty H2O COOL sú novodobé čistiace a dezinfekčné prostriedky vysokej kvality a všestranného použitia, ktoré prešli dlhým vývojom a výskumom revolučnými technikami.

Výsledkom je úplne nový typ polymérového, čistiaceho a dezinfekčného prostriedku na báze nanotechnológie. Eliminuje baktérie, víry, huby (vrátane plesní) a zanecháva po aplikácii dlhotrvajúcu ochranu proti mikroorganizmom. Produkty boli vytvorené s veľkým rešpektom k životnému prostrediu a zdraviu ľudí a zvierat. H2O COOL je garanciou prostredia zbaveného patogénnych vplyvov. 

Polymérové dezinfekčné prostriedky sa líšia od bežne používaných dezinfekčných prostriedkov týmito faktormi: sú zdravotne nezávadné pre ľudí a zvieratá, nespôsobujú koróziu, sú nehorľavé, nie sú toxické, nefarbia a nemajú zápach, neobsahujú karcinogénne látky, sú pH neutrálne, sú biologicky odbúrateľné, likvidujú víry, baktérie a plesne. Neobsahujú chlór, alkohol, aldehyd, fenol, lúh, formaldehyd, ťažké kovy a nepoškodzujú žiadne materiály. Sú odolné voči teplotám od 0 do 250° C. Keď zamrznú, po rozmrazení sú znovu účinné. Veľkou prednosťou je ich dlhodobý dezinfekčný účinok bez vzniku mikrobiálnej rezistencie. 

Cieľom vývojového tímu H2O COOL je vytvárať bezpečné životné prostredie bez mikrobiálnej kontaminácie pre všetkých ľudí, bez ohľadu na to, aké je ich pracovné alebo životné prostredie. Tím sa snaží dosiahnuť, aby produkty a s tým spojené služby boli dostupné pre každého a zaručovali maximálnu spokojnosť všetkých zákazníkov.

Stručný popis deštrukčného revolučného procesu H2O COOL:

  • Záporne nabité bunky mikróbov priťahujú kladne nabité ióny H2O COOL ako magnet
  • Prienik molekuly biocídu H2O COOL bunečnou membránou mikróbu
  • Rozptyl pohltených molekúl H2O COOL cez celú bunečnú stenu
  • Narušenie a zničenie cytoplazmatickej bunečnej membrány
  • Obsah bunky uniká do medzibunečného priestoru destabilizovanou bunečnou membránou
  • Nastáva úplná bunečná smrť bez ďalšieho možného rozmnožovania nežiaducich buniek

 

Produkty H2O COOL sú rozdelené do troch skupín:

  • Povrchová dezinfekcia
  • Čistenie a dezinfekcia
  • Dezinfekcia vody – bazénová dezinfekcia

 

 
3
601360
Značky

Stránka 1 z 1 - 16 položiek celkom

disiCLEAN HOME - bezchlórový prostriedok určený k okamžitému použitiu pre rýchlu dezinfekciu plôch, predmetov, zariadení, nástrojov a ťažko prístupných miest pomocou jemného rozprašovača
disiCLEAN HOME
Kód: 710000
Značka: H2O COOL
Záruka: 2 roky
disiCLEAN HOME je novodobý bezchlórový prostriedok určený k okamžitému použitiu pre rýchlu dezinfekciu plôch, predmetov, zariadení, nástrojov a ťažko prístupných miest pomocou jemného rozprašovača. Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.  
od 3,90 € / ks
Skladom
Detail
disiCLEAN PETS - bezchlórový dezinfekčný prostriedok pre okamžité použitie vo veterinárnej oblasti
disiCLEAN PETS
Kód: 710200
Značka: H2O COOL
Záruka: 2 roky
disiCLEAN PETS je tekutý bezchlórový dezinfekčný prostriedok pre okamžité použitie vo veterinárnej oblasti. Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.
od 8,80 € / ks
Skladom
Detail
disiCLEAN PROFI - určený k okamžitému použitiu pre rýchlu dezinfekciu plôch, predmetov, zariadení, nástrojov a ťažko prístupných miest postrekom
disiCLEAN PROFI
Kód: 710401
Značka: H2O COOL
Záruka: 2 roky
Novodobý bezchlórový prostriedok je určený k okamžitému použitiu pre rýchlu dezinfekciu plôch, predmetov, zariadení, nástrojov a ťažko prístupných miest postrekom. Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.
od 60 € / ks
Skladom
Detail
disiCLEAN SPORT & SPA - vyvinutý špeciálne pre dezinfekciu sáun, masážnych lôžok, zariadení vo fitness a wellness (karimatky, žinenky, tatami, rukavice, chrániče, športová obuv a pod.), kozmetických salónov, zariadenia bazénov a víriviek
disiCLEAN SPORT & SPA
Kód: 710100
Značka: H2O COOL
Záruka: 2 roky
Novodobý bezchlórový prostriedok je určený k okamžitému použitiu pre rýchlu dezinfekciu plôch, predmetov, zariadení, nástrojov a ťažko prístupných miest postrekom. Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.
od 5,50 € / ks
Na dotaz
Detail
24 bezchlorovy cistiaci dezinfekcny prostriedok odmastovanie povrchov h2o surface foaming x
disiCLEAN SURFACE foaming
Kód: 840-720101
Značka: H2O COOL
Záruka: 2 roky
Koncentrovaný tekutý polymérový bezchlórový čistiaci a dezinfekčný prostriedok určený k ručnému umývaniu (mopovaniu) Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.
od 11,60 € / ks
Na dotaz
Detail
23 bezchlorovy cistiaci dezinfekcny prostriedok disiclean h2o surface nonfoaming
disiCLEAN SURFACE non-foaming
Kód: 840-720001
Značka: H2O COOL
Záruka: 2 roky
Tekutý koncentrovaný polymérový čistiaci a dezinfekčný bezchlórový prostriedok so zníženou penivosťou určený k strojovému umývaniu a čisteniu. Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.
od 11,60 € / ks
Na dotaz
Detail
22 bezchlorovy dezinfekcny prostriedok pradla pracky h2o disiclean washer
disiCLEAN WASHER
Kód: 840-710500
Značka: H2O COOL
Záruka: 2 roky
disiCLEAN WASHER je tekutý bezchlórový dezinfekčný prostriedok k okamžitému použitiu pre rýchlu dezinfekciu pračiek, prádla v domácnostiach, školstve, hoteliérstve, zdravotníctve, športového a outdórového oblečenia, neoprénov a ďalších.  Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.
od 4,90 € / ks
Skladom
Detail
252 disiclean antifoam 250ml
H2O ANTIFOAM 150ML
Kód: 840-700700
Značka: H2O COOL
Záruka: 2 roky
H2O ANTIFOAM je veľmi účinný odpeňovač určený do vírivých vaní.   Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.  
7,50 € / ks
Na dotaz
Detail
H2O CLEAR - oxidační prípravok slúžiaci ako vysoko účinné činidlo pro bezchlórovú oxidáciu vody vo vírivkách
H2O CLEAR
Kód: 700601
Značka: H2O COOL
Záruka: 2 roky
H2O CLEAR je rýchlo rozpustný sypký oxidační prípravok slúžiaci ako vysoko účinné činidlo pro bezchlórovú oxidáciu vody vo vírivkách. Zvyšuje množstvo aktívneho kyslíku vo vode a zbavuje ju organických nečistôt. Voda je po aplikácii číra a iskrivá. H2O CLEAR pôsobí vo vode kyslo a tým nepatrne znižuje hodnotu pH. Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.
15 € / ks
Na dotaz
Detail
H2O FLOCK - koncentrovaný prípravok určený na vyvločkovanie drobných nečistôt a odstránenie zákalu bazénovej vody
H2O FLOCK
Kód: 700301
Značka: H2O COOL
Záruka: 2 roky
H2O FLOCK je tekutý, koncentrovaný prípravok určený na vyvločkovanie drobných nečistôt a odstránenie zákalu bazénovej vody. Združí (vyvločkuje) i veľmi jemné rozptýlené nečistoty do väčších celkov a tieto je možné následne odfiltrovať alebo odsať bazénovým vysávačom. Zároveň dodá vode požadovanú „iskru“.  Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.
od 5,50 € / ks
Na dotaz
Detail
H2O OXI -  činidlo pre bezchlórovú oxidáciu vody v bazénoch
H2O OXI
Kód: 700401
Značka: H2O COOL
Záruka: 2 roky
H2O OXI je rýchlo rozpustný sypký oxidační prípravok slúžiaci ako vysoko účinné činidlo pro bezchlórovú oxidáciu vody v bazénoch. Zvyšuje množstvo aktívneho kyslíku vo vode. Voda je po aplikácii číra a iskrivá. H2O OXI pôsobí vo vode kyslo a tým mierne znižuje hodnotu pH. Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.
od 25,50 € / ks
Na dotaz
Detail
H2O pH a polymer test - kombinovaný bazénový kvapkový tester pre stanovenie hodnôt pH a koncentrácie dezinfekčného prostriedku H2O COOL vo vode
H2O pH + polymer test
Kód: 701100
Značka: H2O COOL
Záruka: 2 roky
Kvapkový tester bazénovej vody.
25,50 € / ks
Na dotaz
Detail
H2O POOL - bezchlórová dezinfekcia bazenovej vody
H2O POOL
Kód: 700101
Značka: H2O COOL
Záruka: 2 roky
H2O POOL je novodobý tekutý koncentrovaný prípravok na dezinfekciu a hygienické zabezpečenie vody vo všetkých bazénoch (krytých aj nekrytých). Má silný a dlhodobý účinok proti mikroorganizmom a riasam. H2O POOL je tou najlepšou voľbou moderného dezinfekčného prípravku. Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.
od 14,50 € / ks
Na dotaz
Detail
H2O POOL SHOCK - šoková dezinfekcia vody v bazéne
H2O POOL SHOCK
Kód: 700201
Značka: H2O COOL
Záruka: 2 roky
H2O POOL SHOCK je novodobý tekutý koncentrovaný prípravok na šokovú dezinfekciu vody vo všetkých typoch bazénov (s filtráciou aj bez filtrácie). Má silný a dlhodobý účinok proti mikroorganizmom a riasam pri uvedení bazéna do prevádzky po dlhšej odstávke. Je vhodný na rýchle – šokové vyčistenie vody pri extrémnych záťažiach bazénov (veľké množstvo kúpajúcich, vysoká teplota vody, výskyt rias a pod.) Je ideálny na zazimovanie bazéna na konci sezóny. Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.  
od 18 € / ks
Na dotaz
Detail
H2O SPA CLEANER - bezchlorová dezinfekcia pre vyčistenie vírivky
H2O SPA CLEANER
Kód: 720301
Značka: H2O COOL
Záruka: 2 roky
H2O SPA CLEANER je revolučný koncentrovaný, intenzívne čistiaci nepenivý prostriedok určený najmä na čistenie vírivkových a perličkových vaní v prevádzkach ako BALNEO a kúpele, tak aj na čistenie stien a prepadových žľabov WELLNESS víriviek. Výborne čistí a odstraňuje nečistoty usadené v cirkulačnom potrubí. Na ošetrenom povrchu vytvára aktívnu vrstvu polyméru, ktorá výrazne spomaľuje následné usadzovanie nečistôt.        
od 20,50 € / ks
Na dotaz
Detail
H2O WHIRLPOOL - bezchlórova dezinfekcia vody pre vírivky
H2O WHIRLPOOL
Kód: 700501
Značka: H2O COOL
Záruka: 2 roky
H2O WHIRLPOOL je novodobý polymérový tekutý koncentrovaný prípravok na dezinfekciu a hygienické zabezpečenie vody vo všetkých druhoch víriviek. Má silný a dlhodobý účinok proti mikroorganizmom a riasam. H2O WHIRLPOOL je tou najlepšou voľbou moderného dezinfekčného prípravku.  Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.  
od 23,50 € / ks
Na dotaz
Detail

Stránka 1 z 1 - 16 položiek celkom