Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb a prispôsobenie reklám. Obchodné podmienky - GDPR.

Prípravky proti riasam

Riasy sú organizmy, ktoré tvoria živnú pôdu pre všetky druhy choroboplodných zárodkov a baktérií. Algicidné prostriedky z nášho sortimentu pri pravidelnom a správnom dávkovaní sú skvelou prevenciou tvorby rias. Ak túto prevenciu zanedbáme, môžu sa nám v bazéne vytvoriť niektoré druhy rias, ktorých likvidácia je veľmi náročná.

 

 

Najpredávanejšie

7
341734
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

algex algicid
Chemoform Algicid štandard 1L
Kód: 701-100604001
Značka: Chemoform
Záruka: 2 roky
Algicid štandard je vysoko účinný prípravok so zníženou penivosťou. Pre jeho účinnosť ho odporúčame do všetkých bežných bazénov bez protiprúdov a atrakcií. Kvôli mierne zvýšenej penivosti sa neodporúča pre použitie vo vírivých vaniach. Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.
7,70 € / ks
Skladom
   
Zazimovaci roztok 1l
CHEMOFORM Zazimovací roztok 1L
Kód: 701-100702001
Značka: Chemoform
Záruka: 2 roky
Ide o algicidný prostriedok, ktorý zabraňuje tvorbe a rastu rias vo vode počas zimnej sezóny. Napomáha vyzrážaniu vápnika obsiahnutého vo vode a tým zabraňuje jeho usadzovaniu na stenách a po obvode bazéna. Uľahčuje jarné čistenie bazéna. Pri zazimovaní je potrebné na hladinu uložiť plaváky, ktoré zabránia poškodeniu bazéna vplyvom rozpínavosti ľadu. Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.
12 € / ks
Skladom
   
Zazimovaci roztok 1l
CHEMOFORM Zazimovací roztok 3L
Kód: 701-100702003
Značka: Chemoform
Záruka: 2 roky
Ide o algicidný prostriedok, ktorý zabraňuje tvorbe a rastu rias vo vode počas zimnej sezóny. Napomáha vyzrážaniu vápnika obsiahnutého vo vode a tým zabraňuje jeho usadzovaniu na stenách a po obvode bazéna. Uľahčuje jarné čistenie bazéna. Pri zazimovaní je potrebné na hladinu uložiť plaváky, ktoré zabránia poškodeniu bazéna vplyvom rozpínavosti ľadu. Obrázok je ilustračný. Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.
34 € / ks
Skladom
   

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom