Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb a prispôsobenie reklám. Obchodné podmienky - GDPR.

Čistenie a údržba

 

Najpredávanejšie

13
3011330
Značky

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

Novinka
H2O pH a polymer test - kombinovaný bazénový kvapkový tester pre stanovenie hodnôt pH a koncentrácie dezinfekčného prostriedku H2O COOL vo vode
  • 24,90 €
    12 %
H2O pH + polymer test
Značka: H2O COOL
Záruka: 2 roky
Kvapkový tester bazénovej vody.
21,90 € / ks
Na dotaz
Detail
Novinka
H2O SPA CLEANER - bezchlorová dezinfekcia pre vyčistenie vírivky
H2O SPA CLEANER
Značka: H2O COOL
Záruka: 2 roky
H2O SPA CLEANER je revolučný koncentrovaný, intenzívne čistiaci nepenivý prostriedok určený najmä na čistenie vírivkových a perličkových vaní v prevádzkach ako BALNEO a kúpele, tak aj na čistenie stien a prepadových žľabov WELLNESS víriviek. Výborne čistí a odstraňuje nečistoty usadené v cirkulačnom potrubí. Na ošetrenom povrchu vytvára aktívnu vrstvu polyméru, ktorá výrazne spomaľuje následné usadzovanie nečistôt.        
od 19,90 € / ks
Skladom
Detail
RIHO Dezinfekčné tablety RIHO Clean 75 tabliet
RIHO Dezinfekčné tablety RIHO Clean 75 tabliet
Tablety na čistenie hydromasážneho systému vo vírivých vaniach. Prostriedok je určený na ničenie mikroorganizmov vo vaniach a vírivých bazénoch pre súkromné použitie. Balenie obsahuje 75 tabliet.
30 € / ks
Skladom
   
spa rohrreiniger
SPA Rohrreiniger (čistič trubiek) 1l
Značka: Lacoform
Záruka: 2 roky
Prostriedok je určený na čistenie a dezinfekciu cirkulačného okruhu vírivých vaní. Je dôležitou súčasťou starostlivosti o vírivé vane. Bez jeho používania nie je možné zaistiť dobrú kvalitu vody vo vani.
13 € / ks
Skladom
   

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom