Obchodné podmienky a informácie o Ochrane osobný údajov nájdete na tomto linku

Vločkovače

Prípravky na odstránenie jemných zákalov z bazénovej vody.

V bazénovej vode neustále vzniká jemný zákal, ktorý sa neusadzuje na dne bazéna ani vo filtračnom zariadení, ale voľne sa vznáša vo vode. Vločkovacie prostriedky spoja mikročastice týchto kalov do jemných filtrovateľných vločiek. Vločky, ktoré sa usadia vo filtry sa pri preplachu filtrácie odstránia do odpadu. Výsledkom vyvločkovania mikroskopických nečistôt je žiarivá a krištáľovo čistá voda.
 
 
5
221522
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

Vlockovac granulat 1kg
Chemoform Flockfix vločkovač 1L
Kód: 701-100901001
Značka: Chemoform
Záruka: 2 roky
Tekutý prípravok vhodný pre súkromné i verejné bazény. Pri správnom zaobchádzaní a optimálnej hodnote pH (7,0) funguje vo všetkých druhoch bazénov. Treba dávať pozor na prípadné predávkovanie vločkovača, aby sa nevytvoril biely zákal. Obrázok je ilustračný. Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.
7,50 € / ks
Skladom
   
H2O FLOCK - koncentrovaný prípravok určený na vyvločkovanie drobných nečistôt a odstránenie zákalu bazénovej vody
H2O FLOCK
Kód: 700301
Značka: H2O COOL
Záruka: 2 roky
H2O FLOCK je tekutý, koncentrovaný prípravok určený na vyvločkovanie drobných nečistôt a odstránenie zákalu bazénovej vody. Združí (vyvločkuje) i veľmi jemné rozptýlené nečistoty do väčších celkov a tieto je možné následne odfiltrovať alebo odsať bazénovým vysávačom. Zároveň dodá vode požadovanú „iskru“.  Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.
od 5,50 € / ks
Na dotaz
Detail
Vlockovacie kartuse
Chemoform Vločkovacie kartuše 8x125g
Kód: 701-0908001
Značka: Chemoform
Kilogramové balenie obsahuje 8 kartuší po 125 g. Tieto kartuše sú vhodné len pre bazény s pieskovou filtráciou. Vkladajú sa priamo do skimmera. Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.
22 € / ks
Skladom
   

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom