Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb a prispôsobenie reklám. Obchodné podmienky - GDPR.

Chemoform Čistič okrajov bazénov 1L

 
 

Alkalický čistiaci prostriedok, používaný na odstraňovanie linky, tvoriacej sa pozdĺž hladiny bazéna. Táto linka vzniká rozpúšťaním organických nečistôt, krémov a vplyvom atmosférických znečistení. Čistič okrajov túto linku ľahko odstráni, nepoškodzuje fóliu a je citlivý ku všetkým materiálom používaným pri stavbe bazénov. Je vhodný aj na čistenie domácich vaní.

Dostupnosť Skladom (10 ks)
7 € / ks    
Kód tovaru 701-101901010
Značka Chemoform
Webová stránka značky chemoform.cz
Kategória Bazénová chémia
Záruka 2 roky
 

Za normálnych okolností - ak voda v bazéne nie je príliš tvrdá - je linka, ktorá se tvorí pozdĺž hladiny bazénu, tvorená organickými nečistotami. Väčšinou ide omastnotu z pokožky, opaľovacích krémov, atmosférické znečistenie, usadené pele a pod. Na odstránenie týchto druhov znečistenia veľmi dobre fungujú alkalické, zásadité prípravky, jako je náš čistič okrajov bazénu.

Návod:

Čistenie je chemická reakcia, keď prípravok rozrušuje štruktúru nečistoty. Preto je dôležité dodržať návod - to znamená naniesť prípravok, nechať chvíľu pôsobiť, aby mal prípravok čas zreagovať s nečistotou a až potom čistiť. Ušetríme si tým veľa práce - pretože stačí následne nečistoty iba zotrieť hubkou. Na čistenie bazénov nepoužívajte bežné prípravky do domácnosti, ktoré majú vysokú penivosť. Penu z bazénovej vody nie je možné odstrániť.

Podobný produkt

 • astralpool ctx51 701-08619
  CTX-51 odstraňovač vápenatých usadenín 1L
  Skladom (20 ks) Značka: ASTRALPOOL

  Extra účinný prípravok na odstraňovanie vápenatých usadenín ( bazén musí byť vypustený). Používa sa neriedený.

  8 €
 • astralpool ctx 75 701-03221
  CTX-75 odmasťovač stien bazéna 1L
  Skladom (3 ks) Značka: ASTRALPOOL Záruka: 2 roky
  Prostriedok na odmastenie stien bazénu. Používa sa v neriedenom stave. Používa sa na odstránenie nečistôt, mastnoty a zbytkov kozmetických prípravkov z linky bazénu ( voda spustená pod linku).

  9,50 €
Hmotnosť 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.