Obchodné podmienky a informácie o Ochrane osobný údajov nájdete na tomto linku

Chemoform Čistič okrajov bazénov 1L

 
 

Alkalický čistiaci prostriedok, používaný na odstraňovanie linky, tvoriacej sa pozdĺž hladiny bazéna. Táto linka vzniká rozpúšťaním organických nečistôt, krémov a vplyvom atmosférických znečistení. Čistič okrajov túto linku ľahko odstráni, nepoškodzuje fóliu a je citlivý ku všetkým materiálom používaným pri stavbe bazénov. Je vhodný aj na čistenie domácich vaní.

Dostupnosť Skladom (6 ks)
7 € / ks    
Kód tovaru 701-101901010
Značka Chemoform
Webová stránka značky chemoform.cz
Kategória Bazénová chémia
Záruka 2 roky
 

Za normálnych okolností - ak voda v bazéne nie je príliš tvrdá - je linka, ktorá se tvorí pozdĺž hladiny bazénu, tvorená organickými nečistotami. Väčšinou ide omastnotu z pokožky, opaľovacích krémov, atmosférické znečistenie, usadené pele a pod. Na odstránenie týchto druhov znečistenia veľmi dobre fungujú alkalické, zásadité prípravky, jako je náš čistič okrajov bazénu.

Návod:

Čistenie je chemická reakcia, keď prípravok rozrušuje štruktúru nečistoty. Preto je dôležité dodržať návod - to znamená naniesť prípravok, nechať chvíľu pôsobiť, aby mal prípravok čas zreagovať s nečistotou a až potom čistiť. Ušetríme si tým veľa práce - pretože stačí následne nečistoty iba zotrieť hubkou. Na čistenie bazénov nepoužívajte bežné prípravky do domácnosti, ktoré majú vysokú penivosť. Penu z bazénovej vody nie je možné odstrániť.

Hmotnosť 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.