Obchodné podmienky a informácie o Ochrane osobný údajov nájdete na tomto linku

FIX A LEAK 1L

 
 
Fix a Leak je tekutý koncentrovaný prostriedok určený na pretesnenie prakticky všetkých materiálov. Možno ho aplikovať na teleso bazénu i potrubie, utesní otvory v priemere až 3,17 mm. Objem balenia možno aplikovať až na 83 m3 vody.
Dostupnosť Skladom (3 ks)
105 € / ks    
Kód tovaru 701-911520100
Značka Fix A Leak
Kategória Čistenie a údržba
Záruka 2 roky
 

Chemikália určená na zamedzenie úniku vody z bazénov, vírivých vaní, nádrží, potrubí apod. Bola overená účinnosť prípravku, ale nemožno dať záruku výsledku jeho použitia, pretože účinnosť závisí od charakteru prasklín a úniku vody. Prípravok bol výrobcom, firmou Marlig Industrie Inc. , úspešne odskúšaný v rôznych klimatických podmienkach. FIX A LEAK je aplikovateľný do všetkých druhov bazénov, vírivých vaní, potrubí atd. bez ohľadu na druh použitého materiálu pri výstavbe: betón, farba,sklolaminát, akrylát, fólia atd. je rovnako funkčný aj pri materiáloch použitých pri potrubiach (PVS, ABS, meď, oceľ a pod.) FIX A LEAK nepoškozuje vnútrajšok bazénov ani vírivých vaní, nepoškodzuje filtračný systém s ktorým ja v kontakte, zabraňuje korózii a neobsahuje kovy.

Dávkovanie:

Pridať 1 – 2 litre FIX A LEAK na každých 100 m3 vody. Nikdy neprekročiť dávku 4 litre na každých 100 m3 vody v prípade, že po dávkovaní FIX A LEAK se bude používať bazén bez výmeny vody. V prípade, že bude použitá väčšia koncentrácia chemikálie, doporučuje se výmena vody pred použitím bazénu. Toto dávkovánie je orientačné a môže byť modifikované podľa situácie a druhu úniku. Efektivnost výrobku je závislá na rozsahu praskliny.

Návod:

Kompletne naplniť bazén alebo vírivú vaňu vodou. Označiť hladinu vody v bazéne. V bazéne s pieskovou filtráciou alebo filtračnou vložkou prepnúť 6-cestný ventil do polohy recirkulácia(nesmie prechádzať cez filtračné médium) alebo vybrať filtračnú vložku.

VŽDY pretrepať fľašu pred použitím FIX A LEAK.

Zapnúť filtráciu a pomaly dávkovať doporučenú dávku FIX A LEAK do skimmeru. Pri prelivových bazénoch dávkovať priamo da bazénu pri recirkulačnej tryske, aby sa prípravok čo najlepšie premiešal s obsahom bazénu. Otvoriť ventil sania na dnovej výpusti a privrieť sanie cez žľab.

Udržiavať filtrační systém v prevádzke – pozícia recirkulácia – do tej doby kým sa praskliny zacelia a prestanú prepúšťať vodu. Predpokladaná doba minimálne 24 – 48 hod. Overiť v priebehu 2 alebo 3 dní, že se neznižuje hladina vody v bazéne, čím sa preverí zacelenie prasklín. Keď sú praskliny odstránené môžme začať filtrovať. V prípade, že sa praskliny nepodarilo úplne odstrániť, postup možno opakovať.

(Pozor na dávkovanie popísané vyššie)

Hmotnosť 1 kg
Množstvo (?) 1liter
Typ chémie (?) odstraňovanie prasklín a netesností
Obsah chlóru (?) Nie
Skupenstvo (?) Tekutina
Farba (?) Bezfarebná tekutina

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.